Frozen Delivery

O Frozen Delivery

Vítejte na stránce firmy Frozen Delivery. Jsme rodinný podnik s hlubokými kořeny v oboru dodávek mražených a chlazených potravin určených pro gastronomická zařízení. Naše historie a zkušenosti, získané za více než dvě dekády praxe všech klíčových spolupracovníků, nás řadí mezi spolehlivé dodavatele v tomto segmentu.

Profesionalita a kvalita

Naším hlavním cílem je poskytovat služby na vysoké úrovni, přičemž dodržujeme veškeré legislativní požadavky a naše provozy jsou schváleny Krajskou veterinární správou pro Pardubický kraj pod číslem CZ 73 ES. Hlavní náplní našeho sortimentu jsou mražené potraviny, jejichž velkou výhodou je dlouhá trvanlivost při zachování vysoké kvality. Nabízíme také možnost výhodného nákupu v rámci aktuálních akcí, pokud disponujete adekvátními skladovacími prostory.

Dodání zboží

V Frozen Delivery se specializujeme na efektivní a spolehlivé dodání mražených potravin. S využitím nejnovějších technologií pro udržení teploty a kvality zboží zajistíme, že vaše objednávka dorazí v perfektním stavu. Naše logistické procesy jsou optimalizovány pro rychlou a přesnou distribuci, což nám umožňuje rychle reagovat na vaše potřeby a zaručit dodání v požadovaném čase. Vaše spokojenost je naší prioritou, a proto neustále pracujeme na zlepšování našich služeb dodání.

Skladování a doprava

Pro skladování a rozvoz zboží spolupracujeme se specializovanou firmou se sídlem v Dašicích. Naše skladovací prostory jsou vybaveny moderním záznamovým zařízením pro sledování vlhkosti a teploty, což zajišťuje optimální podmínky pro uchování potravin. Rozvoz je organizován s dbáním na dodržování teplotního řetězce, přičemž mrazírenské prostory jsou pod neustálým dohledem Krajské veterinární správy pro Pardubický kraj, s pravidelnými audity prováděnými dle předpisů EU.